Kierowca C+E Münster

work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy spedycyjnej poszukujemy doświadczonych kierowców samochodów ciężarowych zainteresowanych pracą na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

Kierowca C+E (m/k)

Opis stanowiska: Trasy obejmują w większości teren samych Niemiec, sporadycznie kierunki krajów Europy środkowej i zachodniej. Najbardziej preferowane systemy pracy to m.in.: 2/2, 2/1, 3/1, 4/1, ale pracodawca otwarty jest też na inne rozwiązania!

Wymagania:
  • ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
  • język niemiecki lub angielski - minimum na poziomie podstawowym,
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • doświadczenie w transporcie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • pracę w wybranym przez Państwa systemie,
  • pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
  • pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: mateusz.kula@workneurope.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-06-24
Oferta ważna do: 2019-07-22
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny