Autorska Szkoła Muzyki Allegretto

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds administracji i obsługi Klienta

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. administracji i obsługi Klienta
                                           miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników szkoły
  • bieżąca obsługa Klienta
  • weryfikacja i obsługa dokumentów
  • sporządzanie raportów
  • organizacja imprez i eventów
  • dbanie o zaopatrzenie biura

Oczekiwania:
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • systematyczność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • współpracę z młodym zespołem
  • kreatywną atmosferę pracy pełną wyzwań
  • dobrze skomunikowane, ciekawe miejsce pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@szkolamuzyki.wroclaw.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-24
Oferta ważna do: 2019-07-22
Branże: Edukacja / Szkolenia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista