Pokojówka- praca w holandii sprzatanie hoteli

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii

KANDYDATEK na stanowisko - POKOJÓWKA

OBOWIĄZKI:

-praca w hotelu
- wymiana pościeli

-ścielenie łóżek

-odkurzanie

-mycie sanitariatów

-wymiana ręczników

-dbałość o powierzony sprzęt itp.

WYMAGANIA:
- znajomość angielskiego minimum podstawy

-mile widziane doświadczenie jako pokojówka
- nienaganna prezentacja

-wysoka kultura osobista

-gotowość do pracy na długi okres czasu

OFERUJEMY
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie

-praca od zaraz

DODATKOWE INFORMACJE:
- praca na dłuższy okres czasu
- przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
- wymagane cv

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms z adresem mailowym na numer 731901913 a my wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

Nie zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń, lub wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły innych ofert pracy

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2019-06-25
Oferta ważna do: 2019-07-23
Branże: Hotelarstwo;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny