Comarch SA

Małopolskie
Kraków
ul. Życzkowskiego

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista Android/iOS

PROFIL PRACOWNIKA:

• Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych

• Dobra znajomość React Native, Android lub iOS oraz bibliotek i wzorców projektowych z nimi związanych

• Znajomość protokołów i formatów wymiany danych: HTTP/1.1, JSON/XML, RESTful API

• Bardzo dobra znajomość zasad OOP, SOLID

• Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (TDD)

• Doświadczanie w pracy w zwinnym środowisku projektowym

• Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gerrit)

• Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą

Dodatkowe atutem będzie znajomość:

• Technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript, JSON, etc);

• Zagadnień związanych z architekturą Microserwisów,

• Zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji i usług

• Zagadnień devOps

TWOJE ZADANIA:

• Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych związanych z sektorem Healthcare

• Przygotowywanie komponentów UI

• Współpraca z projektantami UX/UI

DLA CIEBIE:

• Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego

• Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

• Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek

• Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

• Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy
• wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

• Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telemedycyny

• Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

• Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

• Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę

• Kameralne pokoje, brak gorących biurek  (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

• Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie formularza rekrutacyjnego : https://kariera.comarch.pl/kontakt/formularz-rekrutacyjny/#/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-26
Oferta ważna do: 2019-07-24
Branże: IT - Grafika; IT - Programowanie; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista