BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista PHP

Dołącz do międzynarodowego, otwartego zespołu profesjonalistów jako PHP DEVELOPER!
Jak to zrobić? Aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl

Szczegóły naszej oferty:

Twoje zadania:
  • implementacja nowych oraz rozbudowa istniejących funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe,
  • rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi aplikacjami,
  • przeprowadzanie code review.
Pracujemy używając:
  • PhpStorm,
  • JIRA,
  • Confluence,
  • git-flow.
Profil idealnego kandydata:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku PHP 5/7,
  • znajomość technologii: framework Symfony, Composer, relacyjne baz danych (MySQL), języka SQL,
  • podstawowa znajomość środowiska Linux i systemu kontroli wersji GIT oraz znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i proaktywności w realizacji zadań.
Nasza propozycja:
  • stabilną, długofalową pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • realny wpływ na rozwój ścieżki kariery,
  • pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia,
  • wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy,
  • imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne,
  • benefity dostosowane do Twoich potrzeb.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-26
Oferta ważna do: 2019-07-24
Branże: IT - Administracja; IT - e-commerce; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 14900 - 14900 zł brutto