BN Consulting

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT

  • Jesteś osobą uśmiechniętą, serdecznie nastawioną do ludzi?
  • Słuchanie sprawia Ci przyjemność, trafnie rozpoznajesz i odpowiadasz na potrzeby swoich rozmówców?
  • Szybko się uczysz i wytrwale dążysz do realizacji celów?
  • Interesują Cię nowinki techniczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne?
  • Znasz język angielski w stopniu określonym jako poziom B2?
A ponadto:
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Chętnie angażujesz się w nowe wyzwania i umiesz szukać efektywnych rozwiązań.
  • Posiadasz umiejętności analityczne, dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu.
  • Presja czasu działa na Ciebie motywująco.
Aplikuj na stanowisko Specjalista ds. wsparcia technicznego IT!Twój zakres zadań:
  • budowanie trwałego zespołu
  • komunikacja z klientem i partnerami serwisowymi, a także z innymi działami w firmie
  • udzielanie wsparcia technicznego, sprawdzanie wiedzy technicznej podległych zespołów
  • nadzór nad pracą laboratorium (testy nowych rozwiązań, zarządzanie zgłoszeniami klientów).

Nasza propozycja:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia
  • niepowtarzalną atmosferę pracy, którą opieramy na szacunku, zaufaniu i współpracy
  • długoterminową współpracę
  • pracę z doświadczonymi specjalistami.
Jeden krok dzieli Cię od przełomu w karierze - aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl!

Data dodania: 2019-06-26
Oferta ważna do: 2019-07-24
Branże: Call center / Obsługa klienta; Inżynieria / technologia; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista