Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Jelcz-Laskowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Jakości

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Jelcz - Laskowice
nr ref.: 8688/SJ

 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • co najmniej 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i wykonywania pomiarów,
  • znajomość normy 9001:2015,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

 Obowiązki:
  • analiza bieżącego poziomu jakości i inicjowanie działań korygujących w przypadku nie spełnienia wymagań jakościowych,
  • analiza problemów jakościowych w celu określenia przyczyny ich powstawania,
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej, tj. plany kontroli, instrukcje kontrolne, FMEA,
  • analiza reklamacji klientów i wdrażanie działań korygujących zgodnie z wymaganiami raportu 8D,
  • raportowanie wskaźników jakościowych,
  • współpraca z działem jakości w centrali firmy,
  • nadzór nad pracą kontrolerów jakości.

 Nasz Klient oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy i możliwość rozwoju,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

 Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:
Data dodania: 2019-06-26
Oferta ważna do: 2019-07-24
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista