Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Katowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista SAP HR

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, lidera branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice
nr ref.: 8690/PSH

Zakres obowiązków
  • utrzymanie systemu SAP HR i rozwijanie jego funkcjonalności,
  • udział we wdrażaniu aktualizacji systemu oraz jego wersji mobilnej,
  • udział w digitalizacji rozwiązań HR,
  • przeprowadzanie testów w ramach systemu (automatyczne testy regresji, testy wydajnościowe rozwiązania),
  • dbanie o bezpieczeństwo systemu i implementowanych funkcjonalności.

  Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane informatyczne),
  • doświadczenie w programowaniu SAP,
  • doświadczenie w obszarze HR, szczególnie w zakresie integracji z systemami SAP (ALE/ IDOC),
  • doświadczenie w obszarach OM/PA/PY/TM,
  • znajomość narzędzi ESS i MSS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość narzędzi do skanowania statycznego (HR Fortify) oraz dynamicznego kodu (Qualys) będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność przy realizacji zadań,
  • umiejętności analityczne,
  • orientacja na cel i rozwój.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracownicze programy emerytalne,
  • szkolenia i programy wdrożeniowe,
  • pracę z wykorzystaniem nowych technologii.
 Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:https://experumhr.elevato.net/pl/8690psh-programista-sap-hr,j,1199
Data dodania: 2019-06-27
Oferta ważna do: 2019-07-25
Branże: Hotelarstwo; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono