BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista PHP

POSZUKIWANY: PROGRAMISTA PHP

Pasujemy do siebie, jeśli:
- masz min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu i projektowaniu aplikacji webowych,
- posiadasz znajomość wzorców projektowych,
- znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
- jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi,
- ważna dla Ciebie jest atmosfera pracy i w zespole.

Twoje przyszłe obowiązki:
- tworzenie nowych modułów dla istniejących i nowych projektów,
- dostosowanie istniejących modułów do nowych wymagań biznesowych,
- rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi projektami,
- pomaganie innym członkom zespołu.

Najlepszym kandydatom oferujemy:
- Udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych oraz technologicznych.
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
- Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie lub B2B.
- Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – kursy, szkolenia, dostęp do materiałów szkoleniowych, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.
- Pełen komfort pracy - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, lub karnety sportowe.
- Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Zakoduj się na działanie!
Aplikuj: rekrutacja@bnconsultinig.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-27
Oferta ważna do: 2019-07-25
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 14900 - 14900 zł brutto