BN Consulting

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ACCOUNT MANAGER

dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko
VIP ACCOUNT MANAGER

JEŚLI:
- posiadasz min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B (branża IT & Multimedia będzie dodatkowym atutem)
- znasz język angielski na poziomie min. C1
- potrafisz prowadzić negocjacje handlowe na wyższych szczeblach zarządzania
- jesteś skuteczny w działaniu i nastawiony na realizację wyznaczonych celów
- potrafisz pracować w zespole
- jesteś gotowy do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
- jesteś otwarty na nawiązywanie nowych kontaktów
- posiadasz prawo jazdy kat. B

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- pozyskiwanie nowych klientów (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje, finalizowanie umów)
- dbanie o relacje z obecnymi klientami firmy
- odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
- budowanie strategii sprzedażowej w oparciu o analizę potrzeb rynku
- wyjazdy na konferencje branżowe
- ciągłe dążenie do podnoszenia poziomu obsługi klienta i budowania z nim relacji

OFERUJEMY:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
- ciekawe wyzwania zawodowe
- atrakcyjne wynagrodzenie silnie powiązane z osiąganymi wynikami
- stabilne zatrudnienie
- niezbędne narzędzia pracy, m.in. samochód służbowy, telefon
- szkolenia i kursy podnoszące kompetencje
- benefity - multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

ZAINTERESOWAŁO CIĘ OGŁOSZENIE? APLIKUJ
MOŻE WŁAŚNIE Z TOBĄ SIĘ SKONTAKTUJEMY

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-27
Oferta ważna do: 2019-07-25
Branże: Call center / Obsługa klienta; Przemysł; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 6545 - 6545 zł brutto