BN Consulting

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Lider Zespołu Wsparcia Technicznego IT

Poszukiwany Kandydat na stanowisko Lidera Zespołu Wsparcia Technicznego IT.

Lider Zespołu odpowiedzialny jest za koordynację działań zespołu diagnostycznego, sprawowanie nadzoru nad działaniem laboratorium, a także bezpośredni kontakt z klientem poprzez prowadzenie wsparcia technicznego.

Aby wykonywać te obowiązki, potrzebujesz:
- znajomości j. angielskiego (min. B2)
- umiejętności zarządzania zespołem
- wysokich zdolności interpersonalnych
- wiedzy z zakresu technicznego.

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe z zakresu technicznego
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:
- Dbamy o dobrą atmosferę i czerpiemy przyjemność ze współpracy – uśmiechnięte twarze to u nas częsty widok.
- Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy.
- Nie czekamy aż ktoś nas wyręczy, bierzemy los w swoje ręce.
- Naszym zdaniem otwarta rozmowa, szczególnie w sytuacjach trudnych lub gdy na jedno zagadnienie patrzymy na wiele różnych sposobów, jest naszą szansą na znalezienie optymalnego rozwiązania.
- Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe.
- Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, wiarygodną dla naszych klientów i partnerów, o silnej pozycji rynkowej i finansowej, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów.

Już chcemy Cię poznać! Aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl!

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-27
Oferta ważna do: 2019-07-25
Branże: HR / Zasoby ludzkie; IT - Internet; Media / Sztuka / Rozrywka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik