BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT

Poszukujemy osoby, która chce odnieść z nami sukces.
Proponujemy stanowisko:
Location: Gdańsk

Twoje zadania:

  • administracja systemami Linux,
  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną: aplikacje, bazy danych, hurtownie danych,
  • ciągła aktualizacja i realizacja planu rozwoju infrastruktury informatycznej oraz automatyzacji procesów,
  • rozwijanie skryptów do zarządzania systemami oraz narzędzi automatyzacji,
  • wsparcie zespołów produkcyjnych w celu podniesienia wydajności aplikacji serwerowych.

Zaskocz nas swoimi kwalifikacjami:

  • umiejętność konfiguracji i zarządzania systemami Linux,
  • umiejętność pisania skryptów (Bash, Python, Perl lub PHP),
  • administracja i usuwanie problemów sieciowych przy: dns, tcp/ip, routingu, nat, IPSec, VPN/OpenVPN, ospf, shorewall,
  • znajomość protokołów sieciowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa,
  • kreatywne myślenie przy rozwiązywaniu problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

A co otrzymasz w zamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie lub kartę Multisport oraz imprezy integracyjne.
Czekamy na Twoją aplikację!
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-28
Oferta ważna do: 2019-07-26
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista