Mo-BRUK S.A.

Opolskie
Skarbimierz
Skarbimierz-Osiedle, ul. Smaków 21

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technolog

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 7 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych oraz zakładem odzysku odpadów zawierających metale.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej Mo-BRUK poszukujemy kandydatów gotowych podjąć prace na stanowisku:

Technolog

Miejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle, ul. Smaków 21 (pow. brzeski)

Opis stanowiska:

•nadzór nad procesami przetwarzania odpadów,

•opracowywanie receptur odzysku odpadów,

•doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,

•opiniowanie możliwości przetwarzania odpadów w zakładach Spółki,

•opracowywanie nowych technologii w zakresie odzysku i unieszkodliwiania,

•nadzór nad dokumentami związanymi z technologią,

•pobieranie próbek do badań.

Wymagania:

•wykształcenie wyższe chemiczne,

•znajomość zagadnień chemii nieorganicznej,

•kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność,

•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

•mile widziana znajomość języka angielskiego

•dobra znajomość pakietu MS-Office,

•prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

•pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW,

•atrakcyjne wynagrodzenie,

•możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,

•podnoszenie kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @ kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, lub pozostawienie w biurze firmy, Niecew 68, 33-322 Korzenna,

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2019-07-01
Oferta ważna do: 2019-07-29
Branże: Badania i rozwój; Produkcja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4500 - 4500 zł brutto