Talent Partners

Śląskie
Sosnowiec

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier Utrzymania Ruchu

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej swoją siedzibę w Sosnowcu, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref. IUR/7805

Najważniejsze obowiązki:
  • koordynowanie pracami związanymi z utrzymaniem ciągłości pracy maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie parku maszynowego,
  • udział w planowaniu i projektowaniu prac związanych z inwestycjami w park maszynowy oraz realizacja założeń inwestycyjnych (przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn z zakresu elektryki, elektroniki i automatyki),
  • realizowanie projektów usprawniających procesy technologiczne w obszarze utrzymania ruchu,
  • obsługa techniczna maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie szkoleń  z zakresu obsługi maszyn i urządzeń dla pracowników Utrzymania Ruchu oraz Operatorów,
  • optymalizowanie procesów automatyki poprzez wdrażanie zmian i opracowywanie programów dla sterowników PLC,
  • przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentację techniczną,
  • analiza przyczyn awarii,
  • przygotowywanie wniosków o zakup nowych części, narzędzi,
  • nadzór nad pracami technicznymi wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • współpraca z działem BHP firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC,
  • umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną, rysunek techniczny,
  • znajomość zagadnień technicznych z obszaru automatyki, elektryki i mechaniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia SEP (eksploatacyjne dozorowe, pomiarowe),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • znajomość programów komputerowych MS Office, graficznych oraz projektowych,
  • znajomość systemu SAP.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny oraz dodatkowe benefity (m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny).
CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-07-02
Oferta ważna do: 2019-07-30
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista