Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska sp.zoo sp.k.

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MALARZ

                     Renomowana firma, producent armatury grzewczej, poszukuje osoby na stanowisko:

                                                                       MALARZ

Opis Obowiązki:
- przygotowanie powierzchni do malowania
- kontrola wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem,
- lakierowanie proszkowe różnej wielkości elementów
- obsługa urządzeń lakierniczych i dbanie o ich czystość
- zabezpieczenie pomalowanych elementów
- dobór odpowiednich kolorów farby
- kontrola jakościowa przed i po malowaniu
- malowanie elementów z metalu, stali oraz aluminium,

Wymagania:

- Umiejętność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz uczenie innych
- Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym

Oferujemy:

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Świadczenia pozapłacowe - pakiet medyczny, ZFŚS                         „

Oferty prosimy kierować na adres: remek@schlosser.com.pl

Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że:
1.    Administratorem Twoich danych osobowych jest: Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27. 2.    Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem sekretariat@schlosser.com.pl
3.    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
4.    Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.

5.    Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
6.    Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. 7.    Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. 8.    Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”   Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a” Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a.”
Data dodania: 2019-07-03
Oferta ważna do: 2019-07-31
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny