Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Legnica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technik utrzymania ruchu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.   Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Legnica nr ref.: 8645/TUR

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia SEP do 1 KV, u  umiejętności komunikacyjne oraz współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacyjnych,

  • samodzielność i skrupulatność w wykonywanej pracy.

Obowiązki:

  • nadzór nad maszynami (wykonywanie przeglądów,

  • dbanie o ich poprawną pracę, sprawdzanie zabezpieczeń urządzeń),

  • instalowanie nowych urządzeń i demontowanie starych maszyn,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • remonty, modernizację oraz wymianę urządzeń,

  • nadzór nad pracownikami pod względem poprawności korzystania z maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie,

  • przestrzeganie zasad Księgi Systemu Zarządzania  Jakością, BHP i oraz pozostałych procedur stanowiskowych
  • ciągłe doskonalenie swojej wiedzy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • ciekawy system premiowy,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:
Data dodania: 2019-07-03
Oferta ważna do: 2019-07-31
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono