Partner Rozwoju

Dolnośląskie
Bielsko- Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista C#

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Zakres obowiązków:
-Parametryzacja systemów
-Tworzenie rozwiązań indywidualnych, współtworzenie systemów ERP
-Bieżące prace wdrożeniowe
-Rozmowy z klientami
-Raportowanie działań

Wymagania:
-Doświadczenie w zakresie obsługi baz danych Microsoft SQL Server (T-SQL)
-2 lata doświadczenia w programowaniu w technologii VBA lub C#
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
-Doświadczenie w C# w zakresie .NET, Windows Forms, Prism, WPF
-Doświadczenie w Analysis Services oraz projektowaniu raportów w oparciu o Microsoft Report Server
-Znajomość baz danych (MySQL, Pervasive SQL)
-Znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
-Praca na umowę o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą
-Bardzo atrakcyjne zarobki
-Prowizje i premie
-Liczne szkolenia wewnętrzne
-Możliwość dofinansowania studiów
-Możliwości rozwoju
-Szkolenia z języka angielskiego

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Partner Rozwoju z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Emilii Plater 18A/7. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Partner Rozwoju drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Informujemy ponadto o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Partner Rozwoju prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rekrutacja@partnerrozwoju
Data dodania: 2019-07-04
Oferta ważna do: 2019-08-01
Branże: Inżynieria / technologia; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4400 - 6000 zł brutto