Experum HR Janusz Dziewit

Łódzkie
Bełchatów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier Infrastruktury

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Bełchatów
nr ref.: 8699/II

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, inżynieria sanitarna, budownictwo lądowe),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość programów: SAP, CAD,
  • znajomość instalacji HVAC

  • Obowiązki:

  • utrzymanie infrastruktury zakładu,
  • planowanie niezbędnych działań prewencyjnych i naprawczych,
  • zarządzanie częściami zamiennymi oraz całymi sprzętami,
  • zarzadzanie problemami technicznymi wpływające na bezpieczeństwo,

    Nasz Klient oferuje:

  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pakiet socjalny.

  • Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

    Data dodania: 2019-07-04
    Oferta ważna do: 2019-08-01
    Branże: Inżynieria / technologia;
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
    Forma zatrudnienia: Nie określono
    Poziom stanowiska: Nie określono