specjalista ds. gospodarki magazynowej

HR Work Force
(APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku
pośrednictwa pracy.

Obecnie dla
Naszego Klienta, renomowanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób
zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku

specjalisty ds. gospodarki magazynowej oraz logistyki

Lokalizacja:
Warka

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozliczeń z urzędem
    celno-skarbowym,
  • Rozliczanie bieżącej produkcji
    (stany magazynowe),
  • Przyjmowanie towarów z produkcji na
    stan magazynowy,
  • Organizacja transportu krajowego
    (wywóz towaru z magazynu do hurtowni),
  • Obrót opakowań zwrotnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne
    lub techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy
    z produktami akcyzowymi,
  • Zaangażowanie w realizację
    powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy na ww.
    stanowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej
    firmie – BEZPOŚREDNIO U KLIENTA,
  • Bardzo atrakcyjne warunki
    wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony lub o kontakt
telefoniczny: 665 797 398

 Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli:

Administratorem
danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez
Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych
rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich
aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.)

Podanie
danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks
Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia
rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji
lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych
rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we
Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników
tymczasowych.

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych
rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach
rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu
e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Data dodania: 2019-07-05
Oferta ważna do: 2019-08-02
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista