Talent Partners

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. REACH

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej i rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży chemicznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. SR/9707

Najważniejsze obowiązki:
  • prowadzenie i nadzór nad systemem REACH i CLP,
  • prowadzenie kart charakterystyki surowców (aktualizacja, opracowywanie kart dla nowych produktów),
  • sprawdzanie aktualności kart MSDS, informowanie Biura Substancji Chemicznych o wprowadzonych do obrotu substancjach i mieszaninach,
  • śledzenie przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu chemikaliów,
  • opracowywanie etykiet dla surowców,
  • kontrola deklaracji REACH nowych dostawców oraz ich archiwizacja,
  • sprawdzanie i weryfikacja deklaracji pod kątem REACH nowych dostawców (spoza UE),
  • sporządzanie deklaracji REACH, SVHC dla odbiorców firmy,
  • weryfikacja i sporządzanie innych deklaracji (wynikających z obowiązującego prawa), np: RoHS, GADSL itp.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • duża wiedza z zakresu REACH i CLP oraz bieżący kontakt tą tematyką,
  • umiejętność zgłębiania i samodzielnego rozwiązywania problemów (poprzez docieranie do właściwych przepisów i instytucji),
  • komunikatywność (umiejętność prowadzenia rozmów z instytucjami oraz ze współpracownikami),
  • sumienność,
  • dociekliwość i cierpliwość,
  • otwartość na nowe legislacyjne wyzwania,
  • odpowiedzialność.
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • dodatkowe świadczenia.
CV prosimy przesyłać na adres: cv@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-07-08
Oferta ważna do: 2019-08-05
Branże: Badania i rozwój; Inżynieria / technologia; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista