MALARZ/POMOCNIK MALARZA – Praca w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace malarskie (malowanie okien, drzwi, elewacji, fasad – prace wewnątrz i na zewnątrz budynku);
- gipsowanie, szpachlowanie, nakładanie gładzi
- tapetowanie;
- docieplanie budynków
- prace ogólnobudowlane i wykończeniowe

Wymagania:
- Kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie);
- Mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód;
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy na stałe,
- wysoką stawkę godzinową,
- diety,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- zakwaterowanie (koszty można pokryć z diety),
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym zdopiskiem" malarz- Niemcy pod nr +48 570 901 449 , a my wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „
malarz-Niemcy” na adres work@kalverteam.com
Data dodania: 2019-07-10
Oferta ważna do: 2019-08-07
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny