Serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci Play

Nasza firma.... Firma Epsilon Marek Nowakowski od 15 lat działa na rynku telekomunikacyjnym a od 11 lat jest ściśle związana z P4 Sp. z o.o. ( PLAY). Nasza firma zajmuję się budową stacji bazowych jak i utrzymaniem sieci. Nasz zespół składa się z młodego i dynamicznego składu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

Zakres obowiązków: ·
-Prace związane z utrzymaniem stacji bazowych
-Wykonywanie pracy na wysokościach, prace alpinistyczne
-Serwis okablowania oraz anten na masztach (sieć GSM/UMTS/LTE)
-Przegląd instalacji na stacjach bazowych
-Wymiana sprzętu telekomunikacyjnego
-Wykonywanie dokumentacji technicznej
-Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości

Wymagania:
-Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
-mile widziane doświadczenie w pracy na wysokości
-Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
-Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym
-Prawo jazdy kat. B
-Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej
-Mile widziane uprawnienia SEP
-Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: _damian.perz@epsilon-koscian.pl__________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-07-10
Oferta ważna do: 2019-08-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4000 - 7000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Epsilon

damian.perz@epsilon-koscian.pl

Dolnośląskie, Wrocław, Kudowa Zdrój, Jelenia Góra, Wałbrzych, Bolesławiec, , Wrocław