Business Developer

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego klienta specjalizująca się w świadczeniu usług dla klientów biznesowych. Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Business Developer (K/M)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

•    Budowanie i realizacja strategii pozyskiwania klientów

•    Odbywanie spotkań z klientem celem przedstawienia oferty

•    Pomoc w rozwiązywaniu potrzeb biznesowych

•    Finalizacja umowy

•    Wsparcie w rozwoju biznesów pozyskanych klientów

•    Proaktywna postawa względem stałej analizy rynku i zapotrzebowania klientów.

•    Analiza i poszerzanie potencjału współpracy z klientami

Wymagania:

•    Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów/ sprzedaży usług

•    Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z dużymi i średnimi firmami

•    Motywacja do osiągania sukcesów

•    Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

•    Elokwencja i przyjazne usposobienie

•    Samodzielność w działaniu

•    Czynne prawo jazdy kat "B"

Firma oferuje:

•    Praca na podstawie umowy o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem

•    Praca w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku

•    Możliwość rozwoju

•    Wynagrodzenie stałe + premia za realizację wyników

•    Przyjazna atmosfera pracy

•    Wyjazdy krajowe i międzynarodowe

•    Integracje

•    Szkolenia

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7,
43­-300 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Data dodania: 2019-07-10
Oferta ważna do: 2019-08-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 4300 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Partner Rozwoju

rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Dolnośląskie, Bielsko Biała,