Operator wózka widłowego

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Miejsce pracy: Lübbenau (Brandenburgia) Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • pakowanie, rozładunek i załadunek towaru,
  • w razie konieczności wykonywanie podstawowych prac magazynowych,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego bocznego składowania do 10 m (mogą być w j.polskim; na miejscu istnieje możliwość zrobienia uprawnień w j.niemieckim),
  • doświadczenie w obsłudze skanera,
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane auto.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • korzyści podatkowo – socjalne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • wsparcie w załatwieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny),
  • możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:
Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o. Powyższa  zgoda  została  wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634
Data dodania: 2019-07-11
Oferta ważna do: 2019-08-08
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: brak informacji