Partner Rozwoju

Śląskie
Bielsko-Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Informatyk/Młodszy Programista

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
INFORMATYK / MŁODSZY PROGRAMISTA nr ref IT/10/KR

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne zarobki
  • Prowizje i premie
  • Liczne szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość dofinansowania studiów
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia z języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Parametryzacja systemów
  • Tworzenie rozwiązań indywidualnych, współtworzenie systemów ERP
  • Bieżące prace wdrożeniowe
  • Rozmowy z klientami
  • Raportowanie działań

Wymagania:
  • Minimum podstawowa znajomość MS SQL
  • Swobodne poruszanie się po zapytaniach SQLowych
  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne, informatyczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Chęć do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Dodatkowym atutem kandydata będzie:
  • Znajomość programów C#, C++

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  z dopiskiem IT/10/KR na adres email: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-07-11
Oferta ważna do: 2019-08-08
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 4500 - 7000 zł brutto