Informatyk/Młodszy Programista

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
INFORMATYK / MŁODSZY PROGRAMISTA nr ref IT/10/KR

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:
Dodatkowym atutem kandydata będzie:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  z dopiskiem IT/10/KR na adres email: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-07-11
Oferta ważna do: 2019-08-08
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 4500 - 7000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Partner Rozwoju

rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Śląskie, Bielsko-Biała,