Learning Systems Group Sp. z o.o.

Pomorskie
Bydgoszcz
ul. Focha

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Lider Sprzedaży

Speak Up to Sieć Szkół Języka Angielskiego z 17-letnim doświadczeniem - skutecznie nauczyliśmy języka angielskiego już ponad 133 tys. kursantów. Jesteśmy liderem w tym zakresie w Europie Środkowo-Wschodniej: prowadzimy 35 szkół w największych miastach w Polsce i dalej rozwijamy się realizując plan ekspansji w Polsce, a także na USA, Rosję, Ukrainę, Turcję, Wietnam, Arabię Saudyjską oraz Egipt. Stale wzbogacamy ofertę o nowe usługi i produkty, korzystając z najnowocześniejszych technologii.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Lider Sprzedaży

Oferujemy:
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w znanej firmie
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia do 50% wynagrodzenia!)
  • dodatkowe system motywacyjne
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • pakiet benefitów pracowniczych: zniżka na kursy językowe w naszych szkołach

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działalnością placówki (szkoła języka angielskiego)
  • zarządzanie personelem placówki (zespół sprzedażowy, obsługa klienta, administracja, lektorzy)
  • rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników
  • motywowanie zespołu
  • nadzorowanie jakości pracy
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • tworzenie raportów z działalności oddziału na potrzeby centrali

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (przynajmniej kilkuosobowym) - min. rok
  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • umiejętności negocjacyjne
  • nastawienie na cele
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość
  • doskonała organizacja pracy
  • inicjatywa w działaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@lsg.edu.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-07-11
Oferta ważna do: 2019-08-08
Branże: Call center / Obsługa klienta; Edukacja / Szkolenia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 3000 - 5000 zł brutto