Comarch SA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista .NET

PROGRAMISTA .NET

Profil pracownika:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty backend
  • Bardzo dobra znajomość języka .NET
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Dużą zaletą będzie znajomość zagadnień związanych z IHE (Integrating the Healthcare Enterprise)
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętności pracy w zespole
Obowiązki:
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania,
  • Przygotowywanie poprawek dla systemów działających u klientów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Pracę z młodymi, fajnymi ludźmi pełnymi pasji, przyjazną atmosferę pracy, zgrany zespół
  • Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w projektach R&D

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz rekrutacyjny: bit.ly/2XhSLpM

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-07-12
Oferta ważna do: 2019-08-09
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista