Comarch SA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Data Scientist – Machine Learning

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: Informatyka, Matematyka lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w projektach związanych z uczeniem maszynowym lub
    zainteresowanie zagadnieniami uczenia maszynowego, sztucznej
    inteligencji, analizy danych
  • Znajomość algorytmów uczenia maszynowego lub/i związanych z głębokim uczeniem
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: Python/Scala
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Obowiązki:

  • Analiza i modelowanie danych
  • Tworzenie nowych rozwiązań Data Science / Machine Learning
    zintegrowanych z istniejącymi autorskimi rozwiązaniami Comarch
    tworzonymi w sektorze Usługi (systemy do obsługi programów
    lojalnościowych, kampanii marketingowych, elektronicznego obiegu
    dokumentów, wsparcia sprzedaży, Location Based Services, usług ICT)
  • Współpraca z zespołami projektowymi

Oferujemy:

  • Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji
  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych Spotkania integracyjne