Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange

Wielkopolskie
Poznań
Winogrady 60 D

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Produkcji

Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski, jak i z innych krajów.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Branża: tapicerska

Zakres obowiązków:

  - kierowanie jakością i logistyką produkcji   - zarządzanie podległym zespołem pracowników
  - rekrutacja nowych pracowników i wdrażanie ich na stanowiska pracy
dbanie o terminowość realizacji zamówień
     - uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu – min. 5 lat

znajomość nowoczesnego zarządzania Kaizen

wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

znajomość branży tapicerskiej – mile widziana

umiejętność obsługi komputera

znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

nastawienie na rozwój

mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

pracę w systemie jednozmianowym

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji)

szkolenia branżowe

ubezpieczenie grupowe

telefon służbowy

możliwość rozwoju w strukturach firmy

benefity pozapłacowe (multisport, bilety na mecze)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@hrbiznes.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-07-16
Oferta ważna do: 2019-08-13
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Kierownik