Comarch SA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista Java

Tworzymy aplikacje nie tylko webowe i mobilne, ale również desktopowe.
Jako programista JAVA będziesz pracować przy projektach dla klientów z całego świata. Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. telekomunikacyjnej, bankowej, ERP, Cyber Security, telemedycyny czy FMCG.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych
    z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Praktyczna znajomość Java 7/8
  • Wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
TWOJE ZADANIA
  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
DLA CIEBIE
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
    (BP, T-Mobile, Heathrow, AXA, Generali, Valeo, Red Bull, Biblioteka Narodowa itd.)
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy
    m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Aplikuj poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-java/

Data dodania: 2019-08-01
Oferta ważna do: 2019-08-29
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono