Koordynator ds. obsługi Showroomu

Interesujesz się nowymi technologiami oraz dobrze się czujesz w świecie multimediów? Wolisz pracę w ruchu niż ciągłe siedzenie za biurkiem? Chcesz poznać świat IT oraz zdobyć doświadczenie w marketingu? Takiej właśnie osoby szukamy do pracy w Showroomie, który powstaje w siedzibie naszej firmy w Krakowie. Będzie to miejsce, gdzie produkty i usługi Comarch zostaną zaprezentowane w multimedialny sposób. Zapoznaj się z ofertą pracy i prześlij aplikację.

PROFIL PRACOWNIKA
TWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/koordynator-ds-obslugi-showroomu/
Data dodania: 2019-08-02
Oferta ważna do: 2019-08-30
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Comarch SA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków, Al. Jana Pałwa II 39A