Kraina Odkrywcy

Małopolskie
Kraków
ul. Piltza 42

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku – Kraków, ul. Piltza

to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku - Kraków, ul. Piltza

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach Kraina Odkrywcy,
- doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach,
- aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,
- dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka,
współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci,
- pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub
- wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3.

Oferujemy:
- dobrą atmosferę pracy,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
- elastyczne godziny pracy w przedziale od 06:30 - 18:30,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w
- inicjatywach podejmowanych przez nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na d.chochrek@krainaodkrywcy.pl, wpisując w tytule "Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku – Kraków, ul. Piltza".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul. Bronowickiej 86/2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.
Data dodania: 2019-08-05
Oferta ważna do: 2019-09-02
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono