CE DRIVER

Dolnośląskie
Wrocław
50-515 Wrocław, ul. ks. Czesława Klimasa 39/2

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E - plandeka lub burtówka - system 3/1 - Riesa

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,
Rodzaj naczepy: plandeka lub burtówka,
Wynagrodzenie: podstawa 2050 - 2300 € + diety + premie dzienne,Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy,
Aktualne od: 05.08.2019

OPIS STANOWISKA PRACY
  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka lub burtówka,
  • przewóz różnych towarów handlowych w trasach po Niemczech i po krajach ościennych

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • przestrzegany czas pracy kierowcy, ok. 180 godzin miesięcznie,
  • możliwość wyboru naczepy: burtówka lub plandeka,
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem i łączem internetowym,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzanie składek, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 podstawa 2050 € brutto + diety 12 lub 24 € + premia dzienna 5 €,
  • bez systemu podstawa 2300 € brutto + diety 12 lub 24 € + premia dzienna 5 €,
  • ustawowe dodatki za ewentualne jazdy nocne,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę. Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/

Data dodania: 2019-08-06
Oferta ważna do: 2019-09-03
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8500 - 10000 zł brutto