AFA Polska Sp. Z O.O.

Małopolskie
Świątniki Górne

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik w dziale Projektu - AutoCad 2D

Stanowisko:
Pracownik działu Projektów - AutoCad 2D

Zakres Obowiązków:
Ze zrozumieniem wrysowanie instalacji niskoprądowej w gotową architekturę z zachowaniem norm technicznych, budowlanych i rysunku technicznego
- Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
- Tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz szatą graficzną
- Aktualizacji i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność odręcznego wykonania szkicu
- Znajomość instalacji niskoprądowych
- Dobra znajomość zagadnień z zakresu:
 budownictwa, obiektów użyteczności publicznej wielokondygnacyjnej
- Umiejętność tworzenia wizualizacji- Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej
Dodatkowe atuty:
- Biegła obsługa programów graficznych: Photoshop, Gimp, Corel Draw
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość innych instalacji niskoprądowych (BMS, CCTV, KD itp.)
- Mile widziana dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego
- Prawo jazdy kat.B
- Minimalne doświadczenie: 2 lata w pracy w zespole projektowym
Oferujemy:
- Pełny etat, umowa o pracę
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
- Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
- Niezbędne narzędzia pracy- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Możliwość pracy zdalnej, na pełen etat lub część etatu
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: job@afapark.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-08-07
Oferta ważna do: 2019-09-04
Branże: Architektura;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2800 - 6000 zł brutto