Operator reach trucków

Operatozy wózków wysokiego składowania (reachtruck) ELG

Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach.

Obecnie dla naszego klienta, poszkujemy dwóch operatorów wózków wysokiego składowania (reachtruck).

Miejsce pracy: Brugia, Flandria Zachodnia, Belgia (ELG) OPIS STANOWISKA

Zadania:
- Pomoc przy przygotowaniu przesyłek
- Kompletowanie zamówienia w oparciu o formularz zamówienia, relokacja towarów z magazynu za pomocą wózka wysokiego składowania
- Skanowanie produktów i rejestracja na komputerze, przygotowywanie przesyłek dla kierowców
- Przyjęcie i wysyłka towarów
- Przygotowanie wszystkich towarów w strefie załadunku dla kierowców
- Praca dzieli się na operowanie wózkiem wysokiego składowania (reach truck) przez ok. 75% czasu, a 25% czasu pracy to pomoc w magazynie
  WYMAGANIA
- Komunikatywna znajomość języka anielskiego
- WAŻNY certyfikat na wózki widłowe wysokiego składowania
- Doświadczenie
- Elastyczność, ponieważ praca dzielona jest na obsługę wózka wysokiego składowania i
- Własnego środek transportu, ponieważ miejsce pracy nie jest dostępne transportem publicznym

GWARANTUJEMY PAŃSTWU
·         Wynagrodzenie: 12,72 EUR brutto za godzinę
·         Premia: 7,5%
·         Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.)
·         Vouchery żywieniowe 3,09 € za przepracowany dzień.
·         Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci
·         Szansa na zawarcie umowy stałej po dodatnim okresie przejściowym
·         Możliwość zakupu towarów z dużym rabatem
Nadgodziny są płatne w wysokości 150% => wszystko, co jest wykonywane powyżej 38 godzin tygodniowo
·         Sobota to zawsze nadgodziny z wynagrodzeniem na poziomie 150%, nawet jeśli na przykład ktoś chorował 1 dzień w tygodniu
W niedziele - 200%

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Data dodania: 2019-08-08
Oferta ważna do: 2019-09-05
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1950 - 1950 zł brutto