Experum HR Janusz Dziewit

Łódzkie
okolice Łodzi

Administrator Projektu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Łodzi
nr ref.: 8713/AP

Wymagania:

- wykształcenie średnie (preferowane w obszarach budownictwa/mechaniki/konstruowania),
- mile widziane doświadczenie związane z obsługą biura,
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
- znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B,
- sumienność, umiejętność organizacji pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Obowiązki:

- prowadzenie i rejestrowanie korespondencji,
- przyjmowanie gości biura,
- segregacja oraz archiwizacja dokumentów powiązanych z projektami,
- wsparcie w zarządzaniu budżetem projektowym, sporządzanie rachunku zysków i strat,
- ewidencja płatności i protokołów odbioru, prowadzenie kasy podręcznej,
- tworzenie tłumaczeń,
- odpowiedzialność za zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły,
- współpraca z innymi jednostkami firmy.

Nasz Klient oferuje:

- pracę w międzynarodowej firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dofinansowanie do nauki języka niemieckiego,
- pakiet dodatkowych benefitów.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

Data dodania: 2019-08-13
Oferta ważna do: 2019-09-10
Branże: Administracja Biurowa; Architektura; Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: brak informacji