GINT Grzegorz Jasiński

Małopolskie
Kraków
ul. Bronowicka 86/2

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik projektu UE

Kraina Odkrywcy
to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

W związku z realizacją projektów polegających na tworzeniu nowych żłobków w ramach sieci edukacyjnej Kraina Odkrywcy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownika Projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i organizowanie działań w projekcie dotyczącym tworzenia i funkcjonowania żłobka w ramach sieci edukacyjnej „Kraina Odkrywcy”,
  • Monitorowanie i koordynowanie realizacji zadań projektowych,
  • Ocenianie kwalifikowalności i zatwierdzanie wydatków w projekcie,
  • Poszukiwanie lokali, inwestorów pod nowe palcówki,
  • Uczestniczenie przy adaptacji placówki: prowadzenie ustaleń z architektem, planowanie zapotrzebowania na wyposażenie placówki, współpraca z instytucjami publicznymi,
  • Prowadzenie pełnej polityki personalnej podległego zespołu.

 Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem,
  • Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, metod i narzędzi monitorowania pracy zespołu,
  • Umiejętność planowania i rozliczania wydatków, kontrola poprawności finansowej usług,
  • Doświadczenie w realizowaniu projektów unijnych będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Elastyczny czas pracy, 8 godzin dziennie, początek pracy w godzinach od 7:00 – 9:00,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na d.chochrek@krainaodkrywcy.pl z dopiskiem w treści „Kierownik Projektu”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul. Bronowickiej 86/2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.
Data dodania: 2019-08-13
Oferta ważna do: 2019-09-10
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 30091 - 30 zł brutto