Forge&Frost Piotr Kuźniak

Wielkopolskie
Poznań

Menadżer ds. rozwoju biznesu (soft flooring)

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, światowego producenta i dystrybutora chemii budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Branża: chemia budowlana

Miejsce pracy: Poznań/cała Polska

Zadania:
1.    Współpraca z obsługiwanymi Klientami,
2.    Zapewnienie kompletnego zatowarowania produktami Spółki,
3.    Monitoring pełnej dostępności zakontraktowanych produktów,
4.    Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu produktów Spółki,
5.    Udzielanie informacji handlowych i technicznych w zakresie asortymentu Spółki,
6.    Organizacja szkoleń technicznych dla Klientów,
7.    Koordynacja akcji promocyjnych (prezentacje, materiały reklamowe, gadżety, prezenty, konkursy),
8.    Poszukiwanie i gromadzenie informacji o nowych potencjalnych Klientach,
9.    Przygotowanie, wizytowanie i składanie ofert potencjalnym Klientom,
10.  Negocjowanie i uzgadnianie warunków współpracy.

Wymagania:
1.    Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży na rynku profesjonalnej chemii budowlanej i klejów,
2.    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
3.    Skuteczność w zakresie osiągania wyznaczonych celów,
4.    Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji,
5.    Kreatywność,
6.    Odpowiedzialność za powierzone zadania,
7.    Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:
1.    Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
2.    Premia kwartalna,
3.    Premia roczna,
4.    Umowa o pracę,
5.    Możliwość pracy w światowej firmie o bardzo wysokich standardach,
6.    Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która jest liderem w branży.

Zachęcamy do aplikacji poprzez Naszą stronę internetową: https://forgefrost.pl/Menadzer-ds--rozwoju-biznesu---branza-chemia-budowlana.html

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-08-14
Oferta ważna do: 2019-09-11
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Ekspert