Mo-BRUK S.A.

Opolskie
Skarbimierz-Osiedle
Skarbimierz-Osiedle, ul. Smaków 21

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Referent administracyjno-księgowy

Mo-BRUK S.A. spółka notowana na GPW w Warszawie, posiadająca zakład produkcyjny w Skarbimierzu-Osiedle woj. Opolskie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko referent administracyjno-księgowy w oddziale spółki w Skarbimierz-Osiedle, ul. Smaków 21.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:  referent administracyjno-księgowy

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku spółki notowanej na GPW,
  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • udział w budowaniu nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Zakres obowiązków:
  • wystawianie faktur,
  • analiza stanu rozrachunków z kontrahentami,
  • zarządzanie dokumentacją magazynową,
  • obsługa programu magazynowego,
  • sporządzaniem raportów dla przełożonego i Klienta,
  • kontakt z Klientem,
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym autem,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email rekrutacja@mobruk.pl kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2019-08-16
Oferta ważna do: 2019-09-13
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 280000 - 280000 zł brutto