REMAX

Niemcy
Neustadt am der Wainstrasse

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik usług komunalnych

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik załadunku i rozładunku paczek kurierskich

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Zaliczki wypłacane co tydzień
  • Transport
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Zakres obowiązków:

• Pomoc przy załadunku koszy ze śmieciami do śmieciarki

• Zbieranie worków z odpadami segregowanymi

• Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

• Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
Wymagania:
  • Sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie
  • Sumienność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rzeszow@remax-praca.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-08-22
Oferta ważna do: 2019-09-19
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny