TS FRIGO SP. z o.o.

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

TS FRIGO Sp. z o.o.

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa / Okęcie

OPIS STANOWISKA:
  • Koordynowanie przewozów międzynarodowych,
  • Organizowanie i nadzór nad prawidłową realizacją przewozów,
  • Praca na programach obsługujących międzynarodowe giełdy transportowe,
  • Kompleksowa obsługa klientów,
  • Ustalanie warunków wykonywania międzynarodowych usług transportowych,
  • Utrzymanie poprawnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
​​​​​WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość niemieckiego lub francuskiego,
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Ambitni i błyskotliwi ludzie, którzy posiadają umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia bez progu ograniczającego),
  • Niezbędne szkolenia,
  • Bonifikaty,
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Telefon i laptop służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres mailowy: tsfrigo@tsfrigo.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest TS FRIGO Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporzą dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochroniedanych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000.
Data dodania: 2019-08-22
Oferta ważna do: 2019-09-19
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista