GINT Grzegorz Jasiński

Małopolskie
Kraków
ul. Bronowicka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Dyrektor działu placówek komercyjnych Sieci Kraina Odkrywcy

Kraina Odkrywcy
to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

W związku z utworzeniem nowego działu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dyrektor działu placówek komercyjnych w Sieci Kraina Odkrywcy

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad rekrutacją kadry do placówek żłobkowych i przedszkolnych,
  • ścisła współpraca z dyrektorami placówek,
  • składanie wniosków o dofinansowanie placówek w różnych konkursach grantowych,
  • wspieranie i motywowanie dyrektorów placówek,
  • monitorowanie jakości prowadzonych zajęć dydaktycznych
    wizytowanie placówek,
  • kontrola dokumentacji prowadzonej przez placówkę.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie pedagogiczne),
  • minimum rok doświadczenia w pracy w żłobku lub przedszkolu jako opiekun, wychowawca lub dyrektor placówki,
  • doświadczenie w zakresie zarzadzania zespołem ludzi,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność za wyniki swojej pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
 Oferujemy:
  • dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę – na cały etat,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul. Bronowickiej 86/2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.
Data dodania: 2019-08-22
Oferta ważna do: 2019-09-19
Branże: Administracja Biurowa; Edukacja / Szkolenia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Nie określono