Hygieia

Małopolskie
Kraków
Dobrego Pasterza 67

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. analiz

Sieć Aptek Hygieia poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Tworzenie analiz bieżących oraz opracowanie nowych metod analizy przedmiotu;
  • Praca z programami: Kamsoft, LibreOffice, MS Office, Intranet;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy;
  • Możliwość kreowania polityki cenowej firmy;
  • Możliwość udziału w negocjacjach handlowych.

Wymagania:

  • Praktyczna i zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności Excel (min. tabele przestawne, makra, vlookup itp.) - umiejętności będą sprawdzane na teście w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Umiejętność pozyskiwania i selekcji informacji;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej, ubezpieczenie grupowe);
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i dalszy rozwój zawodowy;
  • Satysfakcję z pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl z tematem
"Analityk"

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Data dodania: 2019-08-27
Oferta ważna do: 2019-09-24
Branże: Administracja Biurowa; Farmaceutyka; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista