Pakowanie, produkcja mięsa drobiowego- Holandia- od zaraz !!!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko – pracownik produkcji.

SORTOWANIE I PAKOWANIE MIĘSA DROBIOWEGO - praca w Holandii

Lokalizacja: Oss
Wymagania:
    -pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego -zmotywowanie do pracy
    -zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
    -atrakcyjna stawka godzinowa- również dla osób poniżej 21 roku życia- 9,75 € brutto/h
    -duża ilość godzin pracy( nawet po 10 godzin dziennie ) -ubezpieczenie 23,60 €/tydzień -legalne zatrudnienie -zakwaterowanie (pokoje 1 i 2 osobowe ) 94,40 €/ tydzień
    -wypłaty tygodniowe 280-350 €/tydzień
Zakres obowiązków:
- pakowanie elementów drobiu
- sortowanie elementów drobiu
- kontrola jakości mięsa drobiowego
- dla chętnych – praca na nożu- możliwość przyuczenia (wyższa stawka)

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 570901449 lub wyślij maila na adres: info@klaverteam.com.

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Szukasz innej oferty?
Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami. http://www.klaverteam.com/praca-za-granica-oferty.html
Data dodania: 2019-08-28
Oferta ważna do: 2019-09-25
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny