Dermokonsultantka

W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy osobę na stanowisko: DERMOKONSULTANT/-KA

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa pacjentów zgodnie ze standardami naszej firmy
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję produktów kosmetycznych
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z pacjentami
  • Udzielanie fachowej konsultacji z zakresu właściwości, stosowania i działania dostępnych dermokosmetyków
  • Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności dermokosmetyków

Oczekujemy:
  • Znajomości dermokosmetyków
  • Wiedzy z zakresu stosowania, działania i właściwości dostępnych kosmetyków
  • Wykształcenia kierunkowego (preferowany profil kosmetyczny lub pokrewny)
  • Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności oraz zaangażowania do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub na godziny
  • Karta MultiSport
  • Pakiet Opieki Medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "DERMOKONSULTANT/-KA" . Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-08-29
Oferta ważna do: 2019-09-26
Branże: Doradztwo / konsulting; Opieka / Służba zdrowia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista