BN Consulting

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Lider zespołu ds. wsparcia infrastruktury IT

Celem Twojego stanowiska będzie uporządkowanie procedur i poszukiwanie rozwiązań w zakresie technicznej realizacji projektów. Zarządzanie zespołem wsparcia technicznego IT

Główne zadania:
  • Bezpośredni nadzór nad zespołem diagnostów oraz stworzenie procesów w tym dziale i nadzór nad nimi
  • Nadzór i koordynacja działań laboratorium (testy nowych rozwiązań, zarządzanie problemami pojawiającymi sie u klientów), przekazywanie wyników testów i rozwiązań do zespołu HD,
  • Organizacja wewnętrznego wsparcia technicznego dla serwisantów i partnerów, współtworzenie procesów operacyjnych we współpracy z pozostałymi działami (magazyn, realizacja, koordynacja),
  • Weryfikacja wiedzy technicznej serwisantów i partnerów, udział w spotkaniach technicznych z klientami, współpraca z magazynem w zakresie przygotowania sprzętu.

Wymagane kompetencje:
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych (ogólnodostępne routery i switche)
  • Doświadczenie w instalacjach kablowych niskoprądowych (mile widziane)
  • Doświadczenie w instalacjach teletechnicznych (kable, szafy, patchpanele) (mile widziane)
  • Znajomość konfiguracji urządzeń CISCO
  • Administracja i usuwanie problemów sieciowych przy: dns, tcp/ip, routingu, nat, IPSec, VPN/OpenVPN
  • Znajomośc serwisów APACHE / IIS
  • Administracja systemami: MS Windows Server 2008-2016 (Konfiguracja i zarządanie AD oraz innymi usługami oferowanymi przez systemy serwerowe)
  • Znajmość systemu LINUX`a
  • Umiejętność diagnostyki sprzętu IT
  • Znajomośc zagadnień związanych z wirtualizacją (VMWare, VirtualBOX)
  • Administracja baz typu: MySQL i MSSQL
  • Znajomość skryptów w przynajmniej jednym z wybranym języku skryptowym, jak: bash, python, perl bądź php.
  • Znajmość w zakresie obsługi jakiegoś systemmu ERP
  • Ogólne pojęcie o rodzajach dokumentów magazynowych (MM, RW, PW, PZ, WZ)
  • Znajomość rozwiązań VoIP (podstawowa konfiguracja)

Zmiana zaczyna się od działania.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@bnconsulting.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-08-29
Oferta ważna do: 2019-09-26
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Kierownik