Dawtona Sp. z o.o.

Mazowieckie
Błonie 05-870
Bieniewicka 52

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent/ka Produkcji

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych Dawtona

poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:
    • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Opiekę medyczną,
    • Możliwość awansu.

Zakres obowiązków:
    • Wsparcie pracy kierownika produkcji: (rejestracja czasu pracy, rejestracja i raportowanie osiąganych wyników, strat, etc.)
    • Opracowywanie dokumentacji dla zleceń produkcyjnych
    • Zamawianie surowców i opakowań niezbędnych do procesu produkcji,
    • Rozliczanie zużytych surowców/materiałów w procesie produkcyjnym,
    • Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń produkcyjnych
    • Praca w programie Excel.

Wymagania:
    • Dobra znajomość programu Excel,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na produkcji,
    • Gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@dawtona.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-08-30
Oferta ważna do: 2019-09-27
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono