Dawtona Sp. z o.o.

Mazowieckie
Błonie 05-870
Bieniewicka 52

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent/ka dyrektora ds. handlowych

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych Dawtona

poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • możliwość rozwoju,
    • opiekę medyczną.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Dyrektora ds. handlowych w obsłudze bieżących spraw handlowych
  • wsparcie Działu Sprzedaży
  • prace analityczne (zestawienia i analizy)
  • opracowywanie raportów i zestawień oraz wsparcie administracyjne
  • zarządzanie terminarzem spotkań
  • weryfikacja jakości pracy działu handlowego

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint) oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyznania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@dawtona.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-08-30
Oferta ważna do: 2019-09-27
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono