agriKomp Polska

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracuj w sprzedaży/ 4-5 tyś. netto miesięcznie

Chcesz czerpać przyjemność z pracy i rozwijać swoje umiejętności obsługi Klienta?
Dołącz do naszego zespołu!Mamy przyjaznych ludzi, którzy chętnie wesprą Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?
  •  telefoniczny kontakt z klientami, którzy złożyli zamówienie online;
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących;
  •  badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie produktów;
  • sprzedaż produktów i negocjacje cenowe;
 Co możemy Ci zaoferować?
  • możliwość wykazania się inicjatywą, własnymi pomysłami i kreatywnością;
  • niepowtarzalną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi, wsparcie współpracowników w zakresie codziennych obowiązków - gwarantujemy Ci, że każdego dnia z chęcią będziesz przychodził do pracy;
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz 2 weekendy pracujące w miesiącu
  • dogodna lokalizacja biura przy rondzie Czyżyńskim
  • szkolenia, warsztaty i coachingi poszerzające Twoje umiejętności - z nami codziennie się czegoś uczysz;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o dzieło lub B2B;
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji - średnio ok. 4-5 tys. zł netto;
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do Karty Multisport, opieka medyczna
  • zgrany zespół, wspólne wyjścia integracyjne;
  • codziennie świeże owoce, kawa, herbata i inne;
  • interesuje Cię praca w pełnym wymiarze godzin;
  • znasz już, bądź chcesz poznać specyfikę branży telefonicznej sprzedaży;
  • pewność siebie i komunikatywność to Twoje drugie imię;
  • jesteś zmotywowany na osiąganie wyznaczonych celów;
  • lubisz wykazywać inicjatywę;
Chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży? Zapraszamy Cię do nas!
Data dodania: 2019-08-31
Oferta ważna do: 2019-09-28
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono